porównywarka kredytowa - szybkie pożyczki online
   
POŻYCZKI POZABANKOWE →
← PRODUKTY BANKOWE
 
O naszej firmie

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, to najprawdopodobniej potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, prawda? Nie ma się co krępować. W dzisiejszych czasach nagłe zapotrzebowanie na podreperowanie budżetu jest oczywiste i z różnych względów dotyczy każdego, niezależnie od statusu materialnego. A to wypadek losowy sprawi, że musimy nagle wydawać większą kwotę, a to pojawią się promocje, podczas których możemy nabyć to, o czym zawsze marzyliśmy. Powody są różne, najważniejsze jednak, że dzięki nam możesz sobie pomóc.

Jakie są możliwości wzięcia szybkich chwilówek.

W tej chwili, w czasach, kiedy Internet jest powszechnym narzędziem, służącym praktycznie do wszystkiego, odnalezienie firmy udzielającej chwilówek czy nawet większych pożyczek gotówkowych przez sieć jest dziecinnie proste. Ilość podmiotów oferujących tego typu produkty może przytłoczyć, ale właśnie dzięki takim stronom jak nasza, możesz odnaleźć się w gąszczu promocji, okazji i rzeczywistych, przydatnych narzędzi.

Kto może otrzymać szybką pożyczkę przez Internet?

W zależności od firmy udzielającej pożyczek krótkoterminowych, gotówkowych bez zaświadczeń, czy chwilówek możliwe jest otrzymanie pożyczki w wielu różnych wariantach? Na co jednak trzeba zwracać uwagę?

1. Wiek wnioskodawcy:

Firmy udzielające szybkich chwilówek przez Internet, w zależności od podmiotu wymagają różnego wieku. Może być to po prostu wymóg bycia pełnoletnim, ale często jest potrzebny ukończony 21 lub nawet 23 rok życia.

Zazwyczaj firmy, które wymagają osiemnastu lat, nie mają maksymalnego progu wieku dla pożyczkobiorcy. Natomiast te, które wymagają powyżej 21, często dają chwilówki osobom, które nie ukończyły jeszcze 73, 70 a czasami nawet 65 lat.

2. Zarobki.

To jedna z najczęściej pomijanych kwestii przy szybkich pożyczkach online. Raczej nikt nie sprawdza zarobków, a przede wszystkim nie wymaga żadnych zaświadczeń. Aczkolwiek na rynku finansowym, w sektorze pożyczek poza bankowych, zdarzają się pojedyncze podmioty wymagające zatrudnienia.

3. Zadłużenie.

Jedna z najczęstszych przeszkód wzięcia pożyczki nawet przez Internet w prywatnych firmach. Oczywiście możemy mieć w trakcie podejmowania pożyczki inne niespłacone jeszcze należności w innych podmiotach, ale nie możemy figurować w rejestrach dłużników, albo mieć zaległości przy ich spłatach. Rzadko która firma nie sprawdza ERIS, czy innych źródeł informacji o kredytobiorcach, ale dobrze szukając, można na takie trafić.

4. Wysokość maksymalnej kwoty pierwszej, jak i kolejnych pożyczek.

W przypadku podmiotów udzielających chwilówek online najczęściej pierwsza pożyczka, do konkretnej kwoty i do konkretnego czasu spłaty jest dla nowych klientów całkowicie za darmo. Warto też spojrzeć, jak będzie wyglądać możliwość wzięcia kolejnych (okresy spłaty i maksymalne wysokości, a nawet możliwość spłaty ratalnej), gdy następnym razem znów będziemy w potrzebie.

5. Możliwości wydłużenia spłaty.

Podczas brania pożyczki krótkoterminowej warto zdecydować się na nią dopiero w przypadku, gdy jesteśmy pewni, że będziemy w stanie szybko spłacić ją w terminie. Wiele firm dających pożyczki online nie przewiduje możliwości wydłużenia tego czasu i zaległości mogą nas naprawdę wiele kosztować. Inne dają taką opcję, ale jest ona zazwyczaj też dosyć słono płatna.

O czym jeszcze należy pamiętać, decydując się na szybką pożyczkę przez Internet?

Każda firma udzielająca szybkich pożyczek, będzie od nas wymagać bycia obywatelem RP, posiadania aktywnego numeru komórkowego no i oczywiście ROR-u na własne nazwisko. Pamiętajmy także o tym, że o ile szybkie pożyczki, często dają decyzję i przelewają pieniądze w mniej niż godzinę, o tyle za pierwszym razem zazwyczaj wymagają przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 gr lub 1 zł. Jeżeli firma korzysta z systemów szybkiej weryfikacji, jest to załatwiane od ręki. Jednak wiele z nich wymaga standardowego przelewu, którego księgowanie jest uzależnione od sesji ELIXIR.

2015 - 2016 © ChwilowkaOnline.eu - Wylicz ratę pożyczki